“У Києві, як і в інших регіонах країни, триває вакцинація від COVID-19. Щеплення в столиці роблять вакцинами Covishield, Coronavac та Pfizer, які надало Міністерство охорони здоров’я.
У столиці вже вакцинували понад 52 700 людей. Це – в основному медики, соціальні працівники, люди похилого віку та військові. Роблять щеплення також і освітянам”, – сказав Кличко.
Також Київ отримав від МОЗ 35 600 доз препарату AstraZeneca виробництва Південної Кореї. Та сьогодні розпочинає щеплювати визначені групи населення і цією вакциною.