< НАЗАД

Кличко: Сьогодні відбувається шквальна кампанія з дискредитації столичної влади і мене особисто

21.06.2023

Мер Києва Віталій Кличко у своєму відеозверненні заявив про широкомасштабну кампанію з дискредитації столичної влади та його особисто. Звернення Кличко оприлюднив на своїх сторінках у соцмережах.

«Хотів би коротко висловитися щодо ситуації, яка нині розгортається в столиці. Відбувається шквальна кампанія з дискредитації столичної влади і мене особисто. Безкінечні обшуки, що паралізують роботу департаментів і служб міста. У воєнний час вносять хаос в управління столицею. Не дають належно працювати ключовим підприємствам критичної інфраструктури. По кілька разів приходять за однією і тією ж документацією, – зазначив мер Києва. – Гучні заголовки «новин», маніпуляції і відверта брехня. Стараються, як можуть, щоб знищити репутацію Кличка. Але накопати на мене нічого не можуть.Тому вручають підозри підлеглим і голосно кричать про нібито винуватість. А коли справи розваляться в судах, ніхто ж не вибачиться…», – підкреслив Кличко.

Він навів сьогоднішній приклад, коли суд відправив під цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслету керівника Департаменту муніципальної безпеки Романа Ткачука.

«Прохання Ткачука обрати інший запобіжний захід, що дозволяв би йому виконувати службові обов’язки та виїжджати на місця ліквідації надзвичайних ситуацій, було відхилене. Це при тому, що Ткачук постійно брав участь у ліквідації надзвичайних ситуацій. Зокрема, і після ворожих обстрілів, – зазначив мер столиці. – Тобто, жоден з голів районів, які відповідальні за облаштування укриттів і є балансоутримувачами та розпорядниками коштів, не постраждав. Ні за стан укриттів, ні за феєричні закупки в них. А знаходяться голови районів у вертикалі центральної влади. То ми говоримо про об’єктивність і відсутність політичних мотивів?», – наголосив Кличко.

Він підкреслив, що протягом війни жодного разу не дозволив собі політичних випадів. Бо зараз ворог один, і мета у всіх має бути одна – захистити Україну і вигнати російських варварів з нашої землі. Але, за словами Кличка, не всі так поводяться.

«Комусь знову свербить взяти під контроль столицю. Ми вже перемогли? Немає інших викликів, головна проблема – Кличко?! І це коли треба працювати всім спільно. Використовувати і міжнародні контакти для допомоги Україні. Бо як на початку війни – аби переконувати Німеччину, домовлятися про надання зброї, – так до братів Кличків можна було звернутися? А тепер – ворогів ліплять і знищують?», – наголосив мер столиці.

Він підкреслив, що заручниками цієї політичної боротьби роблять киян. Бо руйнують і самоврядування в столиці, і систему життєзабезпечення міста, створюючи хаос в умовах воєнного часу.

«Але, переконаний, Київ і цю бурю вистоїть! Слава Києву! Слава Україні!», – підкреслив у відеозверненні Віталій Кличко.