< НАЗАД

Кличко: Сьогодні Київрада ухвалить рішення щодо фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу, який працює у сфері виготовлення БПЛА

30.05.2024

Сьогодні Київрада ухвалить рішення, яким встановить механізм фінансово-кредитної підтримки для малого та середнього бізнесу, який здійснює діяльність у сфері виготовлення та ремонту безпілотних літальних апаратів. Про це мер столиці повідомив на початку сесії Київради.

«Це важливе питання. І місто має робити те, що може в нинішніх умовах, для допомоги в оснащенні наших військових. Та підтримки підприємців, які працюють над тим, аби допомагати забезпечувати бійців необхідною технікою – зокрема, дронами. БПЛА сьогодні дуже потрібні на фронті. І ми постійно передаємо партії дронів нашим захисникам на фронт. Вчора, наприклад, від громади столиці передавали 92-й бригаді, наприкінці минулого тижня – 112-ій бригаді ТРО міста Києва. До того відвідував на фронті бійців кількох бригад і відвіз 350 дронів», – зазначив Віталій Кличко.

Він нагадав, що оснащення військові закуповують і за кошти, виділені рішеннями Київради – з бюджету столиці. І також захисники отримують БПЛА в якості благодійної допомоги (придбані, залучені за небюджетні гроші). Кличко наголосив, що столиця і надалі продовжить підтримувати військових та допомагати армії.