< НАЗАД

Кличко: Сьогодні Київрада має закріпити за лісопарковими господарствами столиці 1016 гектарів лісових зон, а також ухвалити рішення про створення у Києві скверу імені загиблого Героя України Дмитра Коцюбайла

02.11.2023

Сьогодні Київрада має закріпити за лісопарковими господарствами столиці 1016 гектарів лісових зон, щоб унеможливити їх подальше перепрофілювання та забудову. Також депутати повинні ухвалити рішення про оформлення у постійне користування «Київзеленбудом» земельних ділянок для облаштування скверів біля будинків киян та створити в столиці сквер імені загиблого Героя України Дмитра Коцюбайла. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку сесії Київради.

«Зокрема, маємо ухвалити рішення про оформлення у постійне користування «Київзеленбудом» земельних ділянок для облаштування скверів біля будинків киян. Нові сквери загальною площею 31 гектар з’являться зокрема у 7-ми районах міста. Також щодо зелених зон, то ми повинні закріпити за лісопарковими господарствами столиці 1016 гектарів лісових зон. Юридичне оформлення цих земельних ділянок унеможливить їх подальше перепрофілювання, а значить – забудову, – зазначив мер Києва. – Окремо зазначу, що сьогодні маємо ухвалити й рішення про створення у Києві скверу імені загиблого Героя України Дмитра Коцюбайла («Да Вінчі»). Сквер буде розміщуватись у Печерському районі столиці на вулиці Михайла Омеляновича-Павленка. Для цього протягом 30 днів земельні ділянки майбутнього скверу мають бути передані «Київзеленбуду» з подальшим присвоєнням створеному скверу назви «Сквер Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що у «Києві Цифровому» розміщення скверу та його найменування підтримали більше 20 тисяч киян (90% усіх опитаних).