< НАЗАД

Кличко: Щомісячну фінансову допомогу отримують понад 27 700 медиків столиці

07.04.2021

Щомісячну безповоротну фінансову допомогу зі столичного бюджету отримують понад 27 700 лікарів, медсестер, молодшого медперсоналу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Нагадаю, за медичною реформою, з квітня 2020 медзаклади перейшли на фінансування Національної служби здоров’я. Яка фінансує, зокрема і зарплатню медиків. Але, медпрацівники столиці отримують збільшені виплати з міського бюджету. Ми ухвалили таке рішення ще минулого року. Щомісячну безповоротну фінансову допомогу отримують понад 27 700 лікарів, медсестер, молодшого медперсоналу. Це медпрацівники 84 медичних закладів столиці», – повідомив Кличко.

Він наголосив, що на таку фінансову підтримку столичних медиків у бюджеті міста на 2021 рік передбачили майже 1,5 мільярди гривень.

Щомісяця столичні лікарі отримують від міста 5 000 гривень, медсестри – 4 000, молодший медичний персонал – 2 000 гривень.

«І ми продовжимо підтримувати і допомагати нашим медикам. Бо вони прийняли на себе найбільший удар в боротьбі з вірусом. І працюють сьогодні на межі людських можливостей. Виконують свою місію з порятунку здоров’я і життя людей. Я хочу ще раз подякувати і висловити щиру підтримку нашим медикам», – наголосив Віталій Кличко.