< НАЗАД

Кличко привітав столичних рятувальників з професійним святом  та вручив нагороди від міста 

17.09.2021

Мер Києва Віталій Кличко привітав столичних рятувальників з професійним світом та вручив нагороди від міста. Церемонія відбулася біля приміщення КМДА, де рятувальники представили киянам кілька зразків сучасної спецтехніки.

«Мені дуже приємно вітати з професійним святом тих, хто щодня забезпечує спокій у нашому місті та  рятує здоров’я і життя киян. Дякую кожному з вас за мужність і відданість такій непростій і небезпечній роботі.  Адже наше місто – великий мегаполіс, де щодня трапляється чимало надзвичайних подій. І тоді на допомогу приходить висококласна команда рятувальників. Це понад 3,5 тисячі людей, які професійно виконують свою роботу», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що щодоби київські рятувальники здійснюють понад 40 виїздів різної складності – техногенні аварії, наслідки злив і снігопадів, гасіння пожеж в будинках чи на території лісів, щоденна допомога людям, які потрапили в біду.

«Сьогодні київські рятувальники, – а це і «Київська аварійно-рятувальна служба», і Головне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій, і рятувальники КП «Плесо» та інші служби, – працюють як одна команда заради безпеки і спокою в столиці, – підкреслив мер. – Місто, зі свого боку, продовжує забезпечувати найнеобхіднішим рятувальні служби. В першу чергу – аварійно-рятувальною  технікою та спорядженням», – сказав Кличко.

За його словами, минулого року в столиці створили спеціальний департамент муніципальної безпеки. За останніх кілька років місто оновило спецтехніку. Зокрема, закупили водолазну машину, автовишку для доступу до висотних будівель та конструкцій, дві аварійно-рятувальних автівки, отримали авто для ліквідації пожеж.

Цього ж року місто спрямувало 32 млн грн на подальше оновлення техніки рятувальників, як київського гарнізону ДСНС, так і комунальної «Київської аварійно-рятувальної служби».