< НАЗАД

Кличко показав, як ремонтують парк “Радунка” у Дніпровському районі столиці

31.07.2021

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у соціальній мережі “Facebook” опублікував відео про те, як тривають ремонтні роботи в парку “Радунка”, що в Дніпровському районі міста.

“Ми продовжуємо оновлювати міські парки, сквери та зони відпочинку. Триває капітальний ремонт, зокрема, і в парку «Радунка», що в Дніпровському районі столиці. Зокрема, роботи здійснюють на території вздовж вулиці Райдужна, – повідомив Кличко у дописі до відео. – Минулого року там влаштували частину доріжок з ФЕМ, вхідну групу з гранітним облицюванням, оновили сходи та збудували пандус для маломобільних груп населення. А також влаштували гумове покриття на дитячому майданчику та встановили столи для настільного тенісу. Наразі продовжуюють роботи із влаштування доріжок, встановлюють нові лави та урни. Завершують і капремонт містка через озеро Радунка: влаштовують асфальтне покриття містка та вечірню підсвітку”, – зазначив мер Києва.

За словами Віталія Кличка, до кінця року в парку планують облаштувати ще одну вхідну групу з пандусами від вулиці Райдужної, а також огороджений майданчик для вигулу та дресирування собак.