




“У столиці триває будівництво ще одного цікавого і гарного об’єкту – пішохідного мосту з Оболонської набережної (в районі гольф-центру) на острів Оболонський. Там вже спорудили фундамент опори на набережній. А саму опору підготували до монтажу. Тривають роботи і зі спорудження однієї з опор в протоці. Наступними в черзі на будівництво – ще одна опора в водоймі та опора на острові”, – зазначив Кличко у дописі до відео.
Він нагадав, що конструкція мосту спиратиметься на 4 опори, дві з яких будуть розташовані в протоці. Ширина пішохідного об’єкту буде 4 метри. Довжина – 164 метри. Міст матиме дуже цікавий архітектурний вигляд та підсвічуватиметься у вечірній і нічний час. І буде комфортним для пересування маломобільних груп населення. Важливо, що пішохідний міст не заважатиме проходу маломірних суден до затоки Оболонь. Новий міст столиця зводить за кошти меценатів.