Мер Києва, вічний чемпіон WBC, Віталій Кличко підтримуватиме Олександра Усика в Лондоні під час поєдинку з Ентоні Джошуа. Про це Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».
«Олександр Усик боксуватиме проти Ентоні Джошуа. Вважаю, що це буде найскладніший поєдинок в спортивній кар‘єрі Олександра. Тому, тримаємо за нього кулаки. І сподіваємося, що в суботу буде піднято переможний прапор України й лунатиме переможний гімн України. Не тільки в Лондоні, а й в усіх країнах світу, де відбуватиметься трансляція. Я буду в Лондоні, аби підтримати Олександра», – сказав Віталій Кличко.