< НАЗАД

Кличко передав комлекти військової жіночої форми захисницям із 112-ої окремої бригади тероборони Києва

21.12.2022

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у заході «Women of Ukraine – Heroes of the World», присвяченому жінкам в українській армії та передав комлекти військової жіночої форми захисницям із 112-ої окремої бригади тероборони Києва. Кличко згадав, як в перші дні широкомасштабної війни серед бажаючих стати на захист столиці було чимало жінок.

«Сьогодні є велика проблема із забезпеченням наших захисниць жіночою військовою формою та амуніцією. Бо чоловіча для них – не дуже зручна й недостатньо функціональна», – зазначив мер столиці.

Він подякував засновникам проекту Arm Women Now, які розробили та розпочали виробництво комфортної амуніції для жінок-військовослужбовиць.

«Я вдячний засновниці проекту Ірині Никорак та всім, хто працює в ньому. Це – важлива справа. Arm Women Now вже передали понад півтори тисячі комплектів такої амуніції жінкам-військовослужбовицям. І ті високо оцінили її якість та функціональність. Це форма для різної пори року, до комплекту входять і жіночі бронежилети. Є навіть амуніція для вагітних, – сказав Кличко. – І сьогодні я радий передати комплекти військової форми 48 нашим захисницям із 112-ої окремої бригади тероборони Києва», – підкреслив Віталій Кличко.

Наразі жіноча форма проходить офіційне тестування в Міністерстві оборони України.

Це – перший крок для впровадження змін та затвердження стандарту жіночої військової форми в майбутньому.

Сьогодні в Збройних силах України служать понад 57 тисяч жінок. Більше 5 тисяч з них – воюють на передовій.