< НАЗАД

Кличко назвав викрадення російськими окупантами мера Мелітополя актом тероризму

12.03.2022

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко назвав викрадення російськими окупантами мера Мелітополя Івана Федорова актом тероризму. Про це Кличко заявив у відеозверненні.

“Як голова Асоціації міст України, хочу привернути увагу міжнародних організацій, Асоціацій мерів міст демократичних країн до бандитських дій російських окупантів. Які вчора викрали – взяли в полон – мера Мелітополя Івана Федорова. Окупувавши місто, громаду залишили без її обраного керівника! Щоб паралізувати життєзабезпечення Мелітополя і таким чином деморалізувати і підкорити місцевих мешканців. Це – акт тероризму! – наголосив голова АМУ. – Росія намагається знищити законно обрану владу в Україні, яка захищає інтереси мирних мешканців! Адже сьогодні мери міст і містечок забезпечують їх жіттєдіяльність. Доставку гуманітарної допомоги, евакуацію населення звідти, де ворог стріляє, бомбить і вбиває” – наголосив Кличко.

Мер Києва нагадав, що декілька днів тому загинув голова Гостомельської громади Юрій Прилипко, коли роздавав людям харчі та ліки.

“Орки побачили відвагу і нескореність українців, які організовано б’ються за свою землю. Тому тепер намагаються посіяти хаос, підірвавши вертикаль управління. Ніякими методами ви не поставите народ України на коліна! Українці не бояться і навіть в окупованих містах виходять беззбройними на акції проти окупантів. Ми вас виженемо з кожного клаптика нашої землі! Ми не здамося! Разом вистоїмо! Слава Україні!” – підкреслив Віталій Кличко.