< НАЗАД

Кличко: Київрада виділить ще понад 1,5 мільярди гривень на допомогу військовим

11.04.2024

Сьогодні Київрада планує виділити ще понад 1,5 мільярди гривень на допомогу військовим. З цією сумою виходить, що Київ з початку цього року виділив на потреби сил безпеки та оборони понад 6,5 мільярдів гривень. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради.

«Сьогодні ми маємо додати ще понад 1,5 мільярди гривень на допомогу нашим військовим. Із них: 995 мільйонів за програмою «Захисник Києва». 30 мільйонів – субвенція Міністерству Оборони України. Ще майже 80 мільйонів додаємо на облаштування фортифікаційних споруд. Та майже 460 мільйонів гривень – за міською цільовою програмою «Турбота» – на соціальні виплати для захисників та захисниць», – зазначив Кличко.

Він нагадав, що на одному з минулих засідань депутати Київради збільшили фінансування потреб сил безпеки та оборони – з бюджету громади – до понад 5 мільярдів гривень.

«Тепер збільшуємо ще. Тобто, сумарно вже виходить, що Київ виділив понад 6,5 мільярди за період цього року. І ми, як я і говорив, продовжуємо шукати можливості, аби й надалі збільшувати фінансування потреб військових та ветеранів», – наголосив Віталій Кличко.