< НАЗАД

Кличко: Київрада має виділити 10 млн грн цього року і 50 млн наступного на виплати киянам, які мобілізуються до лав ЗСУ з грудня 2023

07.12.2023

Київрада на сьогоднішньому засіданні має виділити 10 млн грн на цей рік і 50 млн на наступний – на виплати киянам, які мобілізуються до лав ЗСУ з грудня 2023 року. А також схвалити фінансування 15-ти міських цільових програм усіх галузей господарства, аби врахувати це бюджеті Києва на 2024 рік. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради.

«Дуже важливе питання, яке, думаю, не викличе заперечень у депутатів – матеріальне заохочення для киян, які з грудня йтимуть захищати Україну в лавах Збройних сил. Київ буде виплачувати 30 тисяч гривень киянам, мобілізованим після 1 грудня цього року. Така виплата є одноразовою та спрямована на додаткове матеріальне забезпечення новобранців. На 2023 рік ми можемо виділити 10 мільйонів гривень. А в бюджеті наступного року передбачити 50 мільйонів. Ці кошти – за програмою «Захисник Києва», – зазначив мер столиці.

Кличко зауважив, що до кінця року залишається кілька засідань. А важливих питань, які необхідно ухвалити, – чимало. Зокрема, доопрацювати проект бюджету столиці на наступний рік, щоб ухвалити його на одній із наступних сесій. Сьогодні депутати також мають розглянути та схвалити фінансування 15-ти міських цільових програм усіх галузей господарства, аби врахувати це в загальному кошторисі Києва на 2024 рік.

«Ми з вами – за різними програмами та джерелами столичного бюджету – віднайшли на допомогу нашим захисникам майже 7 мільярдів гривень. І продовжуємо виділяти ці кошти за зверненнями наших військових. До кінця цього року ухвалимо ще кілька рішень про фінансову підтримку підрозділів ЗСУ. Зокрема, готуємо проекти рішень до наступного засідання. Аби виділити ще понад 700 мільйонів гривень», – наголосив Віталій Кличко.