< НАЗАД

Кличко: До Асоціації міст України вступили ще 86 громад

22.04.2021

До Асоціації міст України вступили 86 нових громад. Про це голова АМУ, мер Києва Віталій Кличко заявив на засіданні Правління Асоціації міст України, яке відбувається в онлайн-режимі.

«Наша Асоціація збільшується. До нас надійшло ще 86 рішень місцевих рад про вступ до Асоціації міст України. Це гарний сигнал, який означає, що наша позиція – позиція місцевого самоврядування зміцнюється, і ми ще більш ефективно
відстоюватимемо права місцевих громад», – підкреслив Віталій Кличко.