< НАЗАД

Кличко: Аудиторський звіт за результатами перевірки діяльності Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій за моїм дорученням направлено до правоохоронних органів

09.02.2023

Аудиторський звіт за результатами перевірки діяльності Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, за дорученням мера столиці,  направлено до правоохоронних органів для відповідного реагування. Про це првідомив мер Києва Віталій Кличко.

Він зазначив, що в серпні 2021 року Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА завершив проведення перевірки діяльності Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій (ДІКТ), КП «Інформатика», КП «Київтелесервіс» та КП ГІОЦ за період 2018-2020 років (на той час ДІКТ очолював Юрій Назаров). «За результатом перевірки та систематизації матеріалів, департамент зробив Аудиторський звіт, у якому йдеться про виявлені фінансові порушення в діяльності окремих службових осіб. І хоча вони вже не працюють на посадах, переконаний, мають відповідати перед законом! Тому дав доручення направити звіт до правоохоронних органів для відповідного реагування», – сказав Віталій Кличко.