В опалювальний сезон проблем із гарячим водопостачанням та опаленням у Києві не буде. Про це в ефірі Першого національного телеканалу заявив Київський міський голова Віталій Кличко.
У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду Київ закупить 49 одиниць снігоочисної техніки, щоб на належному рівні забезпечити життєдіяльність міста. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив Київський міський голова Віталій Кличко.
Київ чекає непроста зима через дефіцит природного газу. Саме тому на перший план виходить питання використання альтернативних джерел енергії та ощадливого використання енергоресурсів. Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко після інспекції ТЕЦ-5.
В умовах економії міський бюджет витрачатиме кошти на реально нагальні потреби міста, адже виділення 1,8 мільярда гривень на функції столиці покриє лише частину дефіциту бюджету Києва. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив заступник Київського міського голови, секретар Київради Олексій Резніков.
Віталій Кличко дав доручення керівникам департаментів КМДА розробити технічні рішення та проектну документацію, необхідну для перетворення Андріївського узвозу на пішохідну вулицю з розвиненою інфраструктурою та впорядкованою торгівлею, яка стане справжньою туристичною візитівкою столиці.
Сьогодні столична влада вимушена економити на газі, щоби кияни мали гарячу воду і опалення взимку. Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради.
За ініціативи фракції «УДАР-Солідарність» у Київраді депутати ухвалили рішення про вилучення земельної ділянки на вул. Серафимовича у забудовника та створення на цьому місці міського парку відпочинку на Березняках. Про це в коментарі журналістам заявив співголова фракції «УДАР-Солідарність» у Київській міській раді Андрій Странніков.
Рішення Верховної Ради про виділення коштів Києву дозволить профінансувати найбільш гострі потреби міста і соціальні видатки. Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко в коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради, коментуючи ухвалення парламентом змін до бюджету, де, зокрема, передбачена субвенція з державного бюджету міському бюджету Києва на виконання функцій столиці у розмірі 1,8 млрд. грн.
Економія коштів, яка передбачена рішенням Київради у рамках заходів посилення фінансової дисципліни, відбуватиметься за рахунок скорочення видатків на чиновників, а не за рахунок освіти, охорони здоров’я чи соціальної сфери. Про це в коментарі журналістам повідомив співголова фракції «УДАР-Солідарність» у Київській міській раді Андрій Странніков.
Рішення Київради «Про заходи щодо посилення фінансової дисципліни та економії бюджетних коштів» дозволить збільшити надходження до бюджету столиці очікувано на 854 млн. гривень та зекономити у частині видатків близько 263 мільйонів. Про це під час сесії Київської міської ради заявив співголова фракції «УДАР-Солідарність» Андрій Странніков.