Мер Києва Віталій Кличко закликав журналістів перевіряти інформацію і не поширювати маніпулятивних повідомлень. Зокрема, під час онлайн прес-конференції, він прокоментував інформацію щодо Київської міської лікарні №8. – Одна зі столичних журналісток повідомила, нібито, в цю лікарню будуть доставляти хворих на коронавірус, а в медустанові не вистачає засобів захисту для лікарів.
Дата відновлення роботи столичного метрополітену залежатиме від епідеміологічної ситуації в Києві. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.
Мер Києва Віталій Кличко подякував соціально відповідальному бізнесу за допомогу, яку підприємці надають міській владі в боротьбі з розповсюдженням коронавірусу в столиці. Про це Кличко сказав під час онлайн прес-конфренції.
Мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду щодо забезпечення контролю за цінами на лікарські засоби, товари медичного призначення та соціально значущі товари. Про це він заявив під час онлайн прес-конфренції.
На базі Асоціації міст України створюють платформу для оперативної співпраці українських міст і містечок у боротьбі з коронавірусом.
Столичні лікарі взяли участь у телемості з лікарями провінції Хубей та міста Ухань, де був епіцентр розповсюдження коронавірусу в Китаї. Сьогодні там вдалося вийти на мінімальний показник зараження серед населення. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.
Мер Києва Віталій Кличко звернувся до МВС та контролюючих органів пильно виявляти киян та установи, що порушують обмежувальні заходи, та складати протоколи і штрафувати їх. Про це Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції.
Сьогодні, 25 березня, о 12:00 відбудеться онлайн прес-конференція Київського міського голови Віталія Кличка щодо поточної ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19).
У столиці зареєстровані три нових випадки захворювання на коронавірус. Кількість киян, що захворіли на COVID-19, зросла в столиці до 31 особи. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
На базі Депаратаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації створений Єдиний центр координації дій для допомоги малозахищеним та одиноким киянам. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції.