Влада столиці розширила перелiк маршрутiв наземного громадського транспорту, який сьогодні перевозить виключно пасажирів за спецквитками. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.
Сміттєвого колапсу у місті не буде.
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів, щодо того, що уряд не збільшив обсяг субсидій на вивіз сміття, управління та обслуговування багатоквартирних житлових будинків. І що, нібито, через це в містах, в тому числі і в столиці, не вивозитимуть сміття.
Міська влада створює моніторингову групу, що працюватиме над збором інформації про потенційно хворих та осіб, які з контактували з інфікованими на COVID-19. Дані збиратимуть від сімейних лікарів, «Київського лабораторного центру МОЗ України», Державної прикордонної служби, Головного управління нацполіції. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції.
Мер Києва Віталій Кличко і надалі особисто перевірятиме опорні лікарні міста, які визначені для лікування хворих на коронавірус. Про це він заявив під час онлай прес-конференції.
Станом на ранок п’ятниці в столиці зареєстровані ще 8 нових випадків захворювання на коронавірус. Кількість киян, що захворіли на COVID-19, зросла в місті до 55 осіб. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції.
Сьогодні, 27 березня, о 12:00 відбудеться онлайн прес-конференція Київського міського голови Віталія Кличка щодо поточної ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19).
У четвер у столиці зареєстровані ще 7 нових випадків захворювання на коронавірус. Кількість киян, що захворіли на COVID-19, зросла в місті до 47-ми осіб. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Депутати Київради схвалили рішення про надання 50-відсоткової пільги для малого та середнього бізнесу на сплату за оренду комунального майна на період обмежувальних заходів у зв’язку з вірусом COVID-19. Така пільга діятиме до 31 липня. У разі неможливості використання об’єкта – так само тимчасово – до 31 липня підтримано звільнити орендарів комунального майна від оплати за договорами оренди (фактично підприємці сплачуватимуть символічну 1 гривню).
Київська міська рада та її органи на час дії надзвичайної ситуації в Києві працюватимуть в онлайн режимі. Зокрема, йдеться про сесійні засіданна та засідання комісій. Таке рішення депутати ухвалили на позачерговому засіданні Київради.
Комунальні служби столиці регулярно здійснюють дезінфекцію багатоквартирних будинків. У Києві їх – близько 11 з половиною тисяч. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.