Приватні перевізники, що відновлять роботу в столиці після 22 травня, не повинні необґрунтовано підвищувати ціни на проїзд. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.
Столична влада готується до відновлення роботи метрополітену. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
Міська влада готується відновити після 22 травня роботу наземного громадського транспорту у звичайному режимі. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
58% осіб, що померли в столиці від коронавірусу, були людьми старшими за 65-70 років. Всього від коронавірусу померли 52 мешканця Києва. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
Кількість киян, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 38 осіб. Зокрема, інфіковані ще 8 медиків. Померло троє людей. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
Сьогодні, 19 травня, о 12:00 відбудеться онлайн прес-конференція Київського міського голови Віталія Кличка щодо поточної ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19).
Від сьогодні в’їзд в столицю великогабаритного та великовантажного транспорту обмежений. Також на в’їздах у столицю встановили і запустили 5 автоматичних комплексiв габаритно-вагового контролю.
Мер Києва Віталій Кличко звернувся до поліції з вимогою перевірити всі нічні клуби столиці. За його словами, міська влада не дозволяла відкривати нічні клуби та інші розважальні заклади, натомість деякі з них працюють. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
Після 22 травня в Києві планують розпочати другий етап послаблення обмежувальних заходів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
Після виявлення осередку захворювання в Дарницькому будинку-інтернаті для дівчат, Держпродспоживслужба перевірила всі інтернати, що підпорядковані місту. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.