Після відновлення роботи метрополітену, кількість пасажирів у ньому зростає щодня в середньому на 100 тисяч людей. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес – конференції.
Понад 14 % із загальної кількості хворих на коронавірус мешканців столиці – медичні працівники. Захворіли на коронавірус в місті загалом 403 медики. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
У 54 мешканців столиці лабораторно підтвердили за минулу добу захворювання на коронавірус. Серед них 11 медиків. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
Сьогодні, 28 травня, о 12:00 відбудеться онлайн прес-конференція Київського міського голови Віталія Кличка щодо поточної ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19).
У порівнянні з минулим роком турпотік в столиці у квітні та травні упав на понад 90 відсотків. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес -конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.
Місто буде відстоювати пішохідну зону на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес -конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ стосовно рішення Окружного адміністративного суду Києва. Суд визнав протиправним і скасував розпорядження КМДА про створення пішохідної зони на Контрактовій площі та вулиці Петра Сагайдачного.
Торгово-розважальні центри та готелі в столиці відкриють у кінці цього тижня. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.
За кілька днів, після відновлення роботи в звичайному режимі наземний громадський транспорт столиці перевіз майже 835 тисяч пасажирів. А метро за два дні – 773 тисячі людей. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.
У столичних лікарнях з діагнозом коронавірус перебувають 154 людини. 46 осіб – у важкому стані. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
Кількість киян, в яких за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 29 людей. Троє людей померли. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.