Сьогодні, 18 грудня, о 12:00 відбудеться онлайн-брифінг мера Києва Віталія Кличка щодо поточної ситуації в столиці. Брифінг перекладатиметься жестовою мовою.
Цього року в столиці відремонтували 80 парків і скверів. 86 зелених зон отримали статус парку чи скверу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про результати роботи міської влади за 2020 рік.
Цього року в Києві облаштували 31 поле для міні-футболу та здійснили реконструкцію 4 шкільних стадіонів, завершують оновлення кількох дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про результати роботи міської влади в 2020 році.
Столична інспекція з паркування протягом 2020 року здійснила майже 50 тисяч евакуацій авто з київських вулиць на штрафмайданчики. Загальна сума штрафів, стягнутих у бюджет міста, склала майже 25 мільйонів гривень.
Київ за останніх кілька років закупив 513 одиниць сучасного громадського транспорту. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив, звітуючи про результати роботи міської влади за 2020 рік.
Завдяки встановленню сучасного вуличного LED-освітлення з 2017 року місто зекономило на сплаті за електроенергію майже 34 млн грн бюджетних коштів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про результати роботи міської влади за 2020 рік.
Цього року в столиці відремонтували 134 об‘єкти дорожньої інфраструктури, оновлювали мости і шляхопроводи. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про підсумки роботи міської влади в 2020 році.
У 2020 році столичні комунальники замінили понад 100 кілометрів аварійних тепломереж. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про результати роботи міської влади в 2020 році.
Столиця продовжує приділяти окрему увагу соціальному захисту киян. У 2020 році на цю сферу з бюджету виділили 4,7 млрд грн. Тільки на міську програму «Турбота» спрямували понад 3 мільярди. Попри економічну кризу, столиця продовжила виплати соціально незахищеним киянам. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про підсумки роботи міської влади в 2020 році.
У 2020 році столиця виділила майже 386 млн грн. з резервного фонду та бюджету міста на боротьбу з коронавірусом. Ще 1 млрд грн виділили на доплати медикам. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про результати роботи міської влади за 2020 рік.