< НАЗАД

Кличко нагородив учнів закладів освіти столиці – переможців Х Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» – 2026

18.06.2026

Мер Києва Віталій Кличко на початку засідання Київради нагородив 16 учнів закладів освіти столиці – переможців та призерів Х Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» – 2026. Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«На початку засідання Київради нагородив 16 учнів закладів освіти столиці – переможців та призерів Х Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» – 2026. Цей Кубок є одним із наймасштабніших дитячих спортивних проєктів міста. Його мета – розвиток інтелектуального спорту, підтримка обдарованої молоді та популяризація шахового мистецтва серед здобувачів освіти Києва», – написав Віталій Кличко.