Мер столиці Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі привітав Муніципальну охорону Києва з четвертою річницею заснування комунального підприємства.
“Свою четверту річницю відзначає Муніципальна охорона Києва. На цьому комунальному підприємстві із шести сотень тих, хто працює і щоденно дбає про безпеку киян, – 90% ветеранів АТО/ООС. Робота в муніципальній охороні дозволяє їм не тільки виконувати важливу місію, а й соціалізуватися після участі у війні на сході України, – підкреслив Кличко. – До річниці муніципали власними силами та коштом на території свого тренувально-оздоровчого комплексу створили Меморіал полеглим героям у протистоянні російській агресії. А для мене великою честю стало отримати з рук ветеранів «Багряний Хрест» – відзнаку за найуспішніший в Україні проект з інтеграції ветеранської спільноти в систему муніципальної безпеки. Дякую кожному за службу — тим, хто захищає незалежність нашої держави на cході України, та тим, хто сьогодні допомагає підтримувати безпеку киян! Слава Україні!”, – наголосив Віталій Кличко.