Мер Києва Віталій Кличко висловив співчуття рідним і близьким Володимира Бондаренка. Та його соратникам з партії «Батьківщина». Слова співчуття мер опублікував у своєму Telegram каналі.
«Він присвятив багато років свого життя політиці й Україні. Народний депутат кількох скликань, депутат Київради, в 2014 був головою КМДА. Володимир Дмитрович був виваженою, принциповою і чуйною людиною. Світла пам‘ять…», – написав Віталій Кличко.