< НАЗАД

Кличко показав, як будують новий парк на Осокорках

09.07.2021

Мер Києва Віталій Кличко показав, як будують новостворений парк “Прибережний” у затоці Берковщина, що на столичних Осокорках. Відео Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“У столиці триває будівництво парку “Прибережний” у затоці Берковщина, що на столичних Осокорках. Загальна площа парку буде – 7,5 гектарів. Поки що, в рамках першої черги, облаштовуємо 2,2 гектари зеленої зони. Парк – дуже важливий для мешканців Осокорків та Позняків, адже тут є і вихід до водойми, пляж. І масштаби зеленої зони вражають! Раніше ця територі була звалищем будівельного сміття. Але в минулому році ми її розчистили і вже чстково влаштували та продовжуємо облаштовувати прогулянкові та велодоріжки. Встановили на території, де вже завершений благоустрій, лави та урни для сміття. Тривають роботи із встановлення поливо-зрошувальної системи”, – повідомив Віталій Кличко у дописі до відео.

Також у парку буде сучасне LED-освітлення. Встановлять і 4 дитячих майданчики, зокрема з інклюзивними елементами, а також спортивний майданчик. Для дітей створять зону розваг – майданчик із фігурами героїв мультфільмів. А в рамках інвестиційного проекту, за коштиінвестора, на території зеленої зони уже облаштували багатофункціональне футбольне поле. У береговій зоні парку з’явиться оглядовий майданчик, а також пляжна зона для відпочинку.

Роботи з облаштування першої черги планують завершити вже в вересні цього року.