< НАЗАД

Діджиталізація по-київськи: Кличка тепер можна побачити і в доповненій реальності 

28.05.2021

У додатку доповненої реальності «Brama» тепер можна побачити мера Києва Віталія Кличка.

Він з‘являється на улюблених локаціях киян – зокрема, на Володимирській гірці та в парку «Наталка». А незабаром через додаток мера столиці можна буде побачити і в аеропорту Київ імені Сікорського.
Можливість долучитися до доповненої реальності на вході на Пішохідно-велосипедний міст Кличко презентував роликом-інструкцією на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
«Друзі! Діджиталізація робить нас ближчими один до одного! Відтепер щодня я вітатимуся з вами у парку «Володимирська гірка», біля входу на Пішохідно-велосипедний міст. А також – в парку «Наталка», – зазначив у дописі до відео мер. –

Що для нашої зустрічі потрібно зробити вам? – Встановити на ваш телефон або планшет додаток «Brama», прийти на локацію, зчитати за допомогою гаджета спеціальний маркер із встановленої таблички. Та побачити і почути повідомлення, яке я залишив саме для вас. До зустрічі! – написав Віталій Кличко.

Посилання для завантаження в AppStore: https://apple.co/34sSupc

Посилання завантаження в Google Play: https://cutt.ly/Wno2C6S