“Цієї суботи українська столиця відзначатиме день Європи. Це – особливе свято, сповнене історичного та особливого значення. Адже мільйони українців відстояли своє прагнення, щоб наша держава рухалася європейським шляхом і стала частиною європейської спільноти, – сказав Кличко. – І ми робимо все, щоб Київ був сучасним містом і відповідав ключовим критеріям європейської столиці. Ми оновлюємо інфраструктуру, розвиваємо міські сервіси, створюємо нові сучасні зони відпочинку, туристичні об’єкти. І підтримуємо контакти з містами-побратимами Києва, налагоджуємо нові економічні та культурні зв’язки”, – додав він.
Мер розповів, що протягом дня 15 травня на Михайлівській площі відбудуться святкові заходи, зустрічі та спілкування з послами і консулами європейських держав. Також можна буде ознайомитися з культурою цих країн. Відбудуться виступи колективів та віртуальні екскурсії.