< НАЗАД

Кличко: У столиці вакцинували понад 98 тисяч людей

14.05.2021
У столиці вже вакцинували понад 98 тисяч людей. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

 «У Києві, як і в інших регіонах України, триває вакцинація від COVID-19. Щеплення в столиці роблять вакцинами Covishield, Coronavac, AstraZeneca (виробництва Південної Кореї) та Pfizer, які надало Міністерство охорони здоров’я, – зазначив мер. –  У столиці вже вакцинували понад 98 тисяч людей. Це, в основному, медики – майже 23,5 тисяч яких отримали щеплення. Соціальні працівники – отримали вакцину 2700 фахівців, люди похилого віку – понад 6,5 тисяч осіб та військові – 3100 осіб. Вакцинують також і столичних освітян, які задіяні в організації і проведенні ЗНО. Щеплено 6385 педагогів», – повідомив Віталій Кличко.