< НАЗАД

Кличко привітав київське «Динамо» з перемогою в чемпіонаті України

28.04.2021
Мер Києва Віталій Кличко привітав київське «Динамо» з перемогою в чемпіонаті України. Про це Кличко заявивпід час онлайн-брифінгу.
«Я хотів би привітати наших «Динаміців»! Вперше за останніх 5 років клуб знову став чемпіоном України. Бажаю нашим футболістам, нашому улюбленому клубу, подальших перемог! – Зокрема 13 травня, в Тернополі, покласти золоті медалі чемпіонів у кубок України! Завжди тримаю кулаки за київське «Динамо», – сказав Віталій Кличко.