Захворіли: 205 жінок віком від 21 до 90 років, 144 чоловіки віком від 18 до 90 років. А також 25 дівчаток від 3 до 17 років та 15 хлопчиків від 1 до 17 років.
До лікарень столиці госпіталізували 45 хворих на коронавірус та 482 пацієнта з підозрою на COVID-19 та пневмоніями.
Одужали минулої доби 284 людини. Загалом коронавірус подолали 104 901 киянин.
“Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі – 120, Дарницькому – 110 та в Оболонському районі – 60”, – зазначив Віталій Кличко.