Захворіли: 702 жінки віком від 18 до 99 років, 456 чоловіків віком від 18 до 96 років. А також 28 дівчаток від 1 до 17 років та 40 хлопчиків від 1 місяця до 16 років.
До лікарень столиці госпіталізували 151 хворого на коронавірус та 581 пацієнта з підозрою на COVID-19 та пневмоніями.
Одужали минулої доби 464 людини. Загалом коронавірус подолали 104 617 киян.
«Найбільше випадків захворювання виявили в Деснянському районі – 262, Дарницькому – 202 та в Оболонському районі – 173 випадки», – зазначив Віталій Кличко.