Серед тих, хто захворіли: 731 жінка віком від 18 до 92 років і 42 дівчинки від одного до 17 років. А також 482 чоловіки віком від 18 до 99 років і 45 хлопчиків від одного місяця до 17 років. Захворіли, зокрема, 32 медики.
До лікарень столиці минулої доби госпіталізували 137 пацієнтів. А також – 390 хворих – з підозрою на коронавірус. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за добу в Києві 333 людини. Усього коронавірус подолали 103 122 мешканці столиці.
“Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 235, Деснянському та Оболонському – по 187 та в Дніпровському районі – 184 випадки”, – зазначив Віталій Кличко.