У столиці найвищий показник тестування на COVID-19 – 490 тестів на 100 тисяч киян. Про це мер Києва заявив під час онлайн-брифінгу.
“Хочу зазначити, що Київ збільшив рівень тестування на COVID-19. І робить найбільше тестів із усіх міст України. Сьогодні цей показник у столиці – 490 тестів на 100 тисяч населення”, – сказав Кличко.
Він зауважив, що міська влада робить все можливе, щоб спростити процедуру тестування. Сьогодні, за направленням лікаря, тест можна здати у 71 пункті тестування. Такі пункти створені в амбулаторних комунальних закладах столиці. Тест за направленням лікаря, – безкоштовний.
“Також медичні бригади продовжують забирати біоматеріал для тестування в пацієнтів удома. – У визначених груп населення і за направленням сімейних лікарів. Зокрема, в інвалідів та людей похилого віку. Тільки минулого тижня
медики виїжджали до 3500 пацієнтів”, – зазначив Віталій Кличко.