Мер Києва Віталій Кличко звернувся до керівників підприємств і організацій столиці скоротити у п’ятницю робочий день через негоду. Про це він заявив під час онлайн-брифінгу.
«Хочу звернути вашу увагу, що за прогнозами синоптиків, сьогодні в Києві очікується різке погіршення погодних умов. – Сильний вітер, зниження температури, можливий снігопад, – сказав Кличко. – Я звертаюся до керівників підприємств і організацій: за можливості, зробіть для співробітників сьогодні короткий робочий день. – Щоб на дорогах не було великих заторів. І щоб розвести в часі навантаження на громадський транспорт столиці, в роботі якого можуть бути перебої через негоду», – сказав Віталій Кличко.
А тих киян, у яких немає гострої потреби їхати в місто, мер закликав залишитися вдома.