< НАЗАД

Кличко: Цього тижня в столиці народилися 599 немовлят

12.03.2021
Цього тижня в столиці народилися 599 немовлят. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Цього тижня в пологових будинках Києва народились 599 немовлят: 313 хлопчиків та 286 дівчаток. Серед них 12 двієнь. Усього з початку року в столиці з’явилися на світ 4853 дитини», – повідомив Кличко.

Шлюб у столиці за попередній тиждень узяли 369 пар.

Усього  від початку цього року  в Києві одружилися майже 2800 пар. Розпалися ж – майже 600 родин.