



“Одне з з найгостріших питань – щоби податки киян залишалися у Києві. Я поспілкувався з депутатами, які є представниками Києва, які презентуватимуть столицю у Верховній Раді, вони будуть відстоювати інтереси Києва і наполягати залишити у місті 100% ПДФО. Наше завдання – щоби Київ мав можливість розпоряджатися грошима, які він заробляє”, – підкреслив Віталій Кличко.