< НАЗАД

Кличко: Вперше в історії ми формуємо бюджет Києва відкрито, разом з громадськістю

04.11.2014
“Вперше в історії ми формуємо бюджет відкрито, разом з громадськістю. Ми обіцяли повну відкритість та прозорість роботи київської влади і ми виконуємо взяті на себе зобов’язання”, – відзначив Віталій Кличко.
 
Мер Києва подякував громадським організаціям, які взяли участь в обговоренні проекту бюджету і киянам, які висловили свої пропозиції і думки щодо проекту на сайті КМДА. “Вперше бюджетний процес розпочався не в грудні, а в жовтні. Вперше за всі роки ми разом з громадськістю будемо не лише обговорювати проект бюджету, а й сформуємо його”, – наголосив Кличко. 
 
“Сьогодні ми плануємо обговорити дохідну частину бюджету.  Ми повинні шукати резерви для збільшення дохідної частини бюджету, починаючи від прозорого продажу землі і комунального майна.  Ми знаємо, що більшу частину столичного бюджету становлять надходження податку на доходи фізичних осіб”, – зазначив Київський міський голова. Він відзначив, що 50% з цього податку вилучається до центрального бюджету. І наголосив,  що податки киян повинні залишатися у Києві. Мер Києва знову порушуватиме це питання перед урядом.  
 
Віталій Кличко висловив сподівання, що вже у грудні буде сформований бюджет Києва, до якого не виникне питань, адже бюджетний процес відбувається прозоро і публічно.