< НАЗАД

Кличко закликав Київраду призначити Уповноваженого з прав людей з інвалідністю

23.02.2021
“Ми повинні розглянути питання про призначення Уповноваженого з прав людей з інвалідністю. Київ першим вводить таку посаду. Бо ми робимо наше місто безбар’єрним і зручним для всіх його мешканців. Зокрема, доступним до різних сфер життя для людей з інвалідністю, – сказав мер столиці. – Тому цю роботу треба зробити більш системною і ефективною. Це дуже важливо. І я прошу вас підтримати таке рішення”, – наголосив Віталій Кличко.