«Ми підготували проект Меморандуму, який КМДА напрацювала за участі представників інвесторів «Аркади» та компанії, що взялася добудувати оселі ошуканих вкладників (ТОВ «Столиця груп»), – повідомив Кличко. – І вже відправили документ усім зацікавленим сторонам, що теж мають його підписати. Зокрема – МВС, Нацбанку, СБУ та Фонду гарантування вкладів», – сказав мер столиці.
Він підкреслив, що тепер всі сторони мають ухвалити цей спільний алгоритм, аби розпочати процес реалізації домовленостей.
«Зазначу, що в Меморандумі визначений покроковий план дій. – Щоб інвестори отримали житло, в будівництво якого вклали свої кошти», – підкреслив Віталій Кличко.