“Хочу наголосити, що будь-який пацієнт, до якого виїжджають лікарі швидкої допомоги, може виявитися хворим на коронавірус. Загалом у столиці щодоби працюють 155 бригад швидкої вдень та 136 – вночі, – зазначив мер. – Від початку пандемії ми сформували й окремі бригади швидкої, що спеціалізуються саме на викликах до хворих із підозрою на коронавірус. Таких бригад сьогодні в Києві 25”, – сказав Кличко.
За словами мера столиці, загалом, за час своєї роботи, ці бригади 2 300 разів виїжджали на виклики до хворих із підозрою на Covid-19. Госпіталізували 1750 мешканців столиці.