Сьогодні, 20 січня, о 12:00 відбудеться онлайн-брифінг мера Києва Віталія Кличка щодо поточної ситуації в столиці. Брифінг перекладатиметься жестовою мовою.
Так, Віталій Кличко поінформує:
– на скільки збільшилася кількість інфікованих на COVID-19 у Києві;
– скільки хворих на грип і ГРВІ зафіксували у столиці;
– про відновлення навчання в школах;
– про екологічні проекти міста.
Онлайн-трансляція брифінгу відбудеться на офіційному порталі Києва, на сайті міського голови, на YouTube каналі КМДА, на Facebook-cторінці КМДА та на Facebook-сторінці Віталія Кличка. Також подивитися трансляцію можна буде на телеканалі «Київ».
Параметри трансляції для телеканалів: rtmp://83.142.234.242/kmdastream/tv