«У Києві минулої доби виявили 344 хворих на коронавірус. 15 людей померли. Усього за період пандемії в столиці 2067 летальних випадків від вірусу. Підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 116 813», – повідомив Кличко.
Захворіли, зокрема, 17 медиків.
До лікарень столиці минулої доби госпіталізували 23 пацієнти. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за добу 448 людей. Усього коронавірус подолали 42 784 мешканці столиці.
«Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 120, Печерському – 46 та в Дніпровському районі – 36 випадків, – зазначив мер. – Дотримуйтесь правил безпеки! Бережіть себе та тих, хто поруч!», – наголосив Віталій Кличко.