«У Києві за минулу добу виявили 846 хворих на коронавірус. Померли 26 людей. Усього за період пандемії в столиці 2003 летальних випадки від вірусу. Підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 114 369», – повідомив Кличко.
Захворіли, зокрема, 33 медики.
До лікарень столиці минулої доби госпіталізували 70 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за добу 567 людей. Усього коронавірус подолали 40 921 мешканець столиці.
«Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 154, в Дніпровському – 125 та в Солом‘янському районі — 104 випадки, – зазначив мер. – Не нехтуйте правилами безпеки! Бережіть себе та тих, хто поруч!», – наголосив Віталій Кличко.