< НАЗАД

Кличко: Коронавірус виявили ще в 1131 киян. Померли 22 людини

30.12.2020

«Іще 1131 хворих на коронавірус виявили в столиці за минулу добу. Померли 22 людини. Усього коронавірус забрав життя 1897 киян.Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в Києві вже 110 139», – повідомив Кличко.

Захворіли: 659 жінок віком від 19 до 91 року, 414 чоловіків віком від 19 до 88 років. Та 21 дівчинка від 2 до 17 років та 37 хлопчиків від 1 до 17 років.

Захворіли, зокрема, 35 медиків.

До лікарень столиці госпіталізували 75 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.

Одужали за минулу добу 839 людей. Усього коронавірус подолали 38 856 мешканців Києва.

«Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Дарницькому районі – 220, у Дніпровському — 188. Та в Деснянському районі — 138 випадків, – зазначив мер. – Не нехтуйте своїм здоров‘ям. Дотримуйтеся елементарних правил! Бережіть себе!», – наголосив Віталій Кличко.