“Із 25 грудня у столичних школярів розпочалися зимові канікули. Триватимуть вони до 11 січня. А після цього, під час локдауну, заклади освіти працюватимуть у дистанційному форматі. Дитячі садочки ж працюють і продовжать працювати у звичайному режимі, – сказав Кличко. – Зазначу, що на час новорічно-різдвяних канікул місто підготувало для школярів чимало цікавих заходів в онлайн-форматі. На дітей та їх батьків очікують святкові конкурси, квести та майстер-класи зі створення іграшок і подарунків власноруч. І багато іншого», – повідомив Кличко.
Він зазначив, що з інформацією про ці заходи можна ознайомитися на сайті Департаменту освіти КМДА.
«Я бажаю всім школярам казкових і головне – безпечних канікул! І звертаюся до батьків самим дотримуватися елементарних правил безпеки та пояснювати це дітям. – І коли ви відвідуєте святкові локації в місті, і в транспорті, в публічних місцях», – наголосив Віталій Кличко.