< НАЗАД
Кличко: Київрада спрямувала 402 млн гривень на підтримку “Київпастрансу” та “Київського метрополітену”
22.12.2020
Так, 5,9 млн гривень спрямують на потреби “Київпастрансу”. 396,1 млн гривень – “Київського метрополітену”.
Кошти були залучені у зв’язку з економією видатків, пов’язаних з компенсацією за пільговий проїзд окремих категорій громадян за міською цільовою програмою “Турбота. Назустріч киянам”.
“Комунальні транспортні підприємства міста отримали значні збитки, адже з 17 березня по 25 травня цього року, у зв’язку з пандемією коронавірусу, столичний метрополітен не перевозив пасажирів взагалі. Але в той же час підтримував свою інфраструктуру. “Київпастранс” увесь цей час працював, але, звісно, що перевезення були збитковими. Тому сьогоднішнє рішення – дуже важливе для підтримки транспортної галузі міста, – сказав мер Києва. – Ці кошти будуть спрямовані на відшкодування втрат доходів у зв’язку з припиненням регулярних перевезень. Головним чином, аби співробітники цих підприємств отримали зарплатню в повному обсязі. І щоб громадський транспорт Києва і далі працював без збоїв і перевозив пасажирів”, – зазначив Віталій Кличко.