«Ще 1159 хворих на коронавірус виявили в столиці за минулу добу.Померли 26 людей. Усього коронавірус забрав життя 1749 киян.Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в Києві вже 102 282», – повідомив Кличко.
Захворіли:644 жінки віком від 18 до 88 років, 424 чоловіки віком від 18 до 90 років, 39 дівчаток від 5 місяців до 17 років та 52 хлопчика від 2 місяців до 16 років.
Захворіли, зокрема, 36 медиків.
До лікарень столиці госпіталізували 121 пацієнта. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за минулу добу 1242 людини. Усього коронавірус подолали 33 981 мешканець Києва.
«Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Дарницькому районі – 232, у Дніпровському — 201. Та в Солом‘янському районі — 140 випадків. Не нехтуйте своїм здоров‘ям. Дотримуйтеся елементарних правил! Бережіть себе!», – наголосив Віталій Кличко.