< НАЗАД

Кличко: Коронавірус виявили ще в 1364 киян. Померли 20 людей

19.12.2020

«Іще 1364 хворих на коронавірус виявили в столиці за минулу добу. Померли 20 людей. Усього коронавірус забрав життя 1699 киян. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в столиці вже 99 694», – повідомив Кличко.

Захворіли: 726 жінок віком від 19 до 89 років, 538 чоловіків віком від 18 до 88 років, 42 дівчинки від 1 до 17 років та 58 хлопчиків від 11 місяців до 17 років. 

Захворіли, зокрема, 52 медики.

До лікарень столиці госпіталізували 82 пацієнта. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.

Одужали за минулу добу 734 людини. Усього коронавірус подолали 31 949 мешканців Києва.

«Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Дарницькому районі – 342, у Деснянському — 266. Та в Дніпровському районі — 196 випадків, – зазначив мер. – Не нехтуйте своїм здоров‘ям. Дотримуйтеся елементарних правил! Бережіть себе!», – наголосив Віталій Кличко.