“У Києві за минулу добу виявили 1658 хворих на коронавірус. Померли 17 людей. Усього за період пандемії в столиці 1679 летальних випадків відвірусу. А підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 98 330″, – повідомив Кличко.
Серед тих, хто захворіли: 895 жінок віком від 18 до 92 років і 53 дівчинки від чотирьох місяців до 17 років. А також 657 чоловіків віком від 18 до 100 рокiв і 53 хлопчики від п’яти місяців до 17 років. Захворіли, зокрема, 66 медиків.
До лікарень столиці госпіталізували 113 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за добу 442 людини. Усього коронавірус подолали 31 215 мешканців столиці.
Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 453, Дніпровському – 275 та в Деснянському районі – 196 випадків.
“Якщо кілька минулих днів кількість госпіталізованих дещо знижувалась, то за останню добу знову сягнула більше ста пацієнтів, – зауважив мер Києва. – В стаціонарах медзакладів міста сьогодні лікуються 2005 хворих на коронавірус. Із них 20 дітей. 1071 пацієнт – у важкому стані. Кисневу підтримку отримують
1361 людини. Під апаратами ШВЛ – 31 хворий. Заповненість ліжок в комунальних медзакладах – понад 48 відсотків”, – підкреслив Віталій Кличко.