< НАЗАД

Кличко: Завдяки встановленню сучасного освітлення з 2017 року місто зекономило на електроенергії 34 млн грн

17.12.2020

“У столиці з 2017 року замінили вже майже 36 тисяч старих вуличних світильників на нові і сучасні LEDи. Тільки цього року нове освітлення отримали майже 100 проспектів, вулиць, парків та скверів, прибудинкових територій. LED світильники – це не тільки сучасно, красиво і безпечно. Це – і економія для бюджету міста. Адже світлодіоди дозволяють економити 30-40% на сплаті за електроенергію на рік, – сказав Кличко. – Так, на сьогодні загальна економія вже склала майже 34 млн грн. Тільки цього року завдяки встановленим LED-світильникам місто зекономило 9 млн грн”, – додав він.

За словами мера Києва, триватиме модернізація вуличного освітлення і наступного року. Місто планує замінити старі вуличні світильники на сучасні LEDи майже на 50 об’єктах столиці. Це – понад 4 тисячі світильників.
На роботи з капітального ремонту вуличного освітлення наступного року планують виділити майже 200 млн. грн.

 

Ви можете завантажити звіт у форматі PDF.